*ضمانت ۱ ساله و جبران خسارت*

مجموعه دکتر دیگ در راستای تعهدات خود نسبت به مشتری برای اطمینان مشتریان در قبال کاری که به دکتر دیگ می سپارند ضمانت هایی به شرح زیر در نظر گرفته است؛

# ضمانت به مدت یکسال در قبال پوسته پوسته شدن ، ورقه ورقه شدن یا کنده شدن به یکباره ی پوشش نچسب داخلی تمام ظروفی که توسط دکتر دیگ بازسازی شده است.

# ضمانت به مدت یکسال در قبال پوسته پوسته شدن ، ورقه ورقه شدن یا کنده شدن به یکباره ی رنگ بیرونی تمام ظروفی که توسط دکتر دیگ بازسازی شده است.

# ضمانت به مدت یک سال برای  نچسب بودن پوشش داخلی، به شرطی که خط و خش نداشته باشد.

# ضمانت به مدت یکسال در قبال نچسب بودن، پوسته پوسته شدن ، ورقه ورقه شدن یا کنده شدن به یکباره ی پوشش نچسب داخلی و رنگ بیرونی تمام ظروفی که توسط دکتر دیگ بازسازی شده و در قسمت خدمات جانبی برای فروش عرضه شده است.

# اگر ظرفی با آلیاژ خوب و قابل تایید به دکتر دیگ تحویل داده شود و به هر نحوی مانند ایجادحفره در ظرف،  شکستن،  ترک خوردن، له شدن، ذوب شدن و… در حین عملیات بازسازی دچار آسیب دیدگی شده و اصطلاحا بلااستفاده گردد، دکتر دیگ به یک روش از روشهای زیر جبران خسارت مینماید:

# با هزینه ی دکتر دیگ یک ظرف همانند ظرف بلا استفاده، از نظر سایز و شکل ظاهری در مدت زمان ۱ الی ۲ ماه تهیه شده، بازسازی شده و درب منزل تحویل مشتری میگردد.

# دکتر میتواند یک ظرف دیگر مشتری را بازسازی نماید و مبلغ ظرف بلا استفاده را از فاکتور جدید کسر نماید.کرایه حمل و نقل نیز با ۵۰ درصد تخفیف انجام خواهد شد.

# دکتر دیگ میتواند مبلغی را که مشتری برای بازسازی ظرف پرداخت کرده، به ایشان عودت نماید.

*عدم ضمانت دکتر دیگ*

مجموعه ی دکتر دیگ در قبال خسارات وارد شده ی زیر هیچگونه تعهدی ندارد:

#قسمت کف پلوپز ، آرام پز، قالب سرخ کن و هواساز  و همانند آن، به دلیل اتصال با المنت قطعه ی برقی، به دلیل گرم و سرد شدنهای مداوم در طول زمان، کف ظرف دچار فرسایش و عدم مقاومت اولیه شده است. بنابراین دکتر دیگ هیچگونه جبران خسارت و  مسئولیتی در قبال آسیب دیدگی کف نظیر سوراخ شدن، پاره شدن، ترکدار شدن و امثالهم در حین عملیات بازسازی ندارد.

# هر گونه ظرفی با آلیاژ ضعیف و سبک و غیر قابل تایید از سوی دکتر دیگ باشد که صرفا بنا به درخواست مشتری به کارخانه جهت بازسازی ارسال شود، به هر نحوی در حین عملیات دچار آسیب دیدگی گردد، دکتر دیگ  هیچگونه مسئولیتی در قبال آن  ندارد.

# هر گونه آسیب دیدگی با شکل ظاهری خط و خش که ناشی از استفاده وسایلی مانند قاشق، کفگیر یا ملاقه ی فلزی برای هم زدن باشد.

# هر گونه آسیب دیدگی با شکل ظاهری خط و خش که ناشی از استفاده اسکاچ زبر و یا سیم ظرفشویی باشد.

# هرگونه آسیب دیدگی با شکل ظاهری خط و خش که ناشی از شیوه ی نگهداری ناصحیح باشد مانند برخورد کف قابلمه بالایی با گرانیت قابلمه پایینی.

# هر گونه خسارت با شکل ظاهری خط افتارگی طولانی در کف که ناشی از رد چاقو هنگام قطعه بندی باشد.

# هر گونه آسیب دیدگی با شکل ظاهری خط وخش در لبه پایینی که ناشی از برخورد استخوان گوشت مصرفی در هنگام تفت دادن باشد.

# هر گونه تغییر رنگ در پوشش داخلی و خارجی. این تغییرات عموما ناشی از استفاده از ادویه جات، استفاده از ظرف مذکور برای تهیه حلوا یا بودادن تخمه و آرد و در نهایت استفاده از شعله ی زیاد اجاق گاز هنگام پخت و پز میباشد.

# هر گونه آسیب دیدگی بخاطر شستن ظرف در ماشین ظرفشویی

# هر گونه سر ریز شدن مواد از درون ظرف به سطح بدنه ی بیرونی، ناشی از سر رفتن غدا، جوشیدن، روغن ریزی، ریسه ی برنج و …

# هر گونه آسیب دیدگی با شکل ظاهری لکه گرفتن، چربی گرفتن، سایه افتادن، رد سیم و … برای رنگ بیرونی که بدلیل انتخاب رنگهای روشن برای ظروف و عدم شستشو یا نگهداری به موقع و کافی از ظرف میباشد.

# دکتر دیگ هیچگونه مسئولیتی در قبال فروش خدمات جانبی ندارد. ( به جز فروش ظروف بازسازی شده که در قبلا توضیح داده شده است)

# ممکن است در هنگام فرآیند بازسازی در بدنه ی برخی ظروف، برجستگی های کوچکی ایجاد شود، علت این رخداد وجود ناخاصی در آلیاژ و جنس تشکیل دهنده ی ظرف است و ربطی به کیفیت بازسازی ندارد و دکتر دیگ در این مورد هیچگونه مسئولیتی ندارد.

# حفره های ریزی که در کف ظروف قرار دارد، پس از بازسازی باقی میماند و دکتر دیگ هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین بردن آنها، و حتی سوراخ شدن آنها در حین عملیات بازسازی ندارد.

# نقوش و شبکه بندی که در کف ظروف قرار دارد،  پس از بازسازی باقی میماند و دکتر دیگ هیچگونه مسئولیتی در قبال از بین بردن آن ندارد.